Magyar Honvédség meghívására érkeztek Egyesületünk képviselői Debrecenbe

A Magyar Honvédség 5. Bocskai István Lövészdandár meghívására érkeztek Egyesületünk képviselői Debrecenbe. Kedves fogadtatásban részesültek Halhatatlanjaink, Rejtő Ildikó, dr Magyar Zoltán és Wichmann Tamás. Meglepetés vendégünk dr Süvőltős Mihály, a Montreali olimpia kézilabdás olimpikonja volt, aki sokáig meghatározó irányító játékosa volt Debrecen kézilabda csapatának és akit Debrecenben csak úgy emlegetnek, hogy a kézilabdázás doktora! A Dandár katonái és civil dolgozói nagy érdeklődéssel hallgatták bajnokainkat a múlt és napjaink olimpiai játékainak tapasztalatairól, a vívás, a torna és a kenu hazai jövőjéről. A résztvevők megosztották dilemájukat az utánpótlás égető kérdéseiről, a versenyek pszihés terheléséről és persze arról az összehasonlíthatatlan élményről, ami a Himnusz felcsendülését jelenti mindanyiunkban, amikor bajnokaink a dobogó legfelső fokán állnak. A találkozó végét közös fényképezés, a nyereménykönyvek deddikációja zárta.