Egyesületünk a Tiszti Kaszinó Szolnok Honvéd Hagyományörző Egyesület meghívásának tett eleget.

Egyesületünk a Tiszti Kaszinó Szolnok Honvéd Hagyományörző Egyesület meghívásának tett eleget. Nagy László alezredes Elnök úr köszöntőjében nagyon kedves fogadtatásban részesült Rejtő Ildikó, Dunai Antal és Wichmann Tamás . A találkozón meghívó és meghívott azonos tisztelettel méltatták egymás rendkívüli teljesítményeit, hiszen mind az élsport, mind a harci repülés rendkívüli akaraterőt, küzdeni és győzni akarást kíván. Bajnokaink személyes sportpályafutásukból felidézték azokat az eseményeket, amikor egy-egy verseny sorsfordító pillanatát hogy élték meg, mit jelentett az olimpiai részvétel vagy a nemzetközi fair play díj elismerése. A találkozót dedikáció és közös fényképezés majd vendéglátóink vacsorameghívása zárta.