A Bem József Honvéd Nyugdíjas Egyesület meghívására érkeztek Hallhatatlanjaink Jánoshalmára

Az egykor Jánoshalmán diszlokált légvédelmi alakulatnál szolgált nyugállományú katonákból és hozzátartozóikból, valamint más fegyveres testületek nyugdíjas tagjaiból álló egyesület fogadta Dunai Antal, Dr. Faragó Tamás olimpiai bajnokokat és Füleky Andrást, Egyesületünk igazgatóját egy különleges, „Mindentudás Egyeteme” keretében.

A Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete küldetéséről, tagjai kiválasztásáról tartott ismertetőt Füleky András, majd a két kiválóság életútját ismerhették meg a résztvevők rövid filmvetítés keretében.

A találkozó központi gondolata a sportszerűség, a sport igazságossága megőrzése és az utánpótlás nevelésének fontossága volt. Természetesen most sikert aratott a kvízjáték Egyesületünk díszalbumáért, majd a rendezvény közös fotózással és dedikációval ért véget.