Programjaink

Fellépések

Halhatatlan Magyar Sportolók Egyesülete

2018 tavasz

2018. január 31. Encs, Szerencs

2018. február 24. Budapest

2018. márcuis 8. Budapest

2018. március 9. Budapest

2018. március 20. Dorog

2018. március 20. Eger

2018. március 26. Bátonyterenye

2018. március 28. Taktaharkány

2018. április 10. Vác

2018. április 17. Abaújkér

2018. április 18. Miskolc

2018. április 21. Zalaegerszeg

2018. április 25. Várpalota

2018. április 27. Szekszárd

2018. május 3. 10:00 óra Hódmezővásárhely Gregus Máté Mezőgazdasági Szakközépiskola

2018. május 5. 10:00 óra Taksony „Sportol a falu”

2018. május 10. Szombathely Vasi Honvéd Klub

2018. május 15. Szentendre

2018. május 17. Óbudai Nagy László Általános Iskola

2018. május 24. Taszár Magyar Veterán Repülők Szövetsége

2018. május 25. Hódmezővásárhely Bethlen Gábor Református Gimnázium

2018. május 26. 15:00 óra Rétság Hunyadi János Nyugállományúak Klubja

2018. június 08. péntek 11:00 óra Oroszlány Hunyadi Általános Iskola (Me)

2018. június 11. hétfő 09:00óra Szenna Fekete László Általános Iskola (HM)

2018. június 13. szerda 10:00 óra Jászberény Nagy Boldog Asszony Katolikus Két tannyelvű Ált iskola és Gimnázium (HM)

2018. június 14. csütörtök 09:00 óra Tiszaföldvár Hajnóczy Gimnázium (HM)

2018. június 14. csütörtök 10:00 óra Kaposvár Eötvös Lóránd Műszaki Szakgimnázium (HM)

2018. június 15. péntek 10:00 óra Tata Kőkúti Általános Iskola (Me)

2018. június 20. szerda 10:30 óra Táborfalva Platthy József Bajtársi Egyesület (HM)

2018. június 25. hétfő Bánki tó

2018. június 27. szerda 14:00 óra Budapest

 

2017 ősz

2017. november 3. Alsóörs Művelődési Ház

2017.november 16. Acsa Petőfi Sándor Általános Iskola

2017.november 21. Kecskemét

2017.november 24. Encs

2017.december 8. Budapest, Baptista Szeretetszolgálat

2017.december 16. Eger, Markhot Ferenc Kórház; Bartakovics Közösségi Ház

2017 tavasz

Martfűi József Attila Általános Iskola 2017. 02. 04.

Zamárdi - Nők a Balatonért Egyesület 2017.02.06.

Földeák, Művelődési Ház 2017.02.20.

Kiszombor Általános Iskola 2017.02.20.

Makó, József Attila Gimnázium 2017.02.20.

Maroslelele- Általános Iskola 2017.02.20.

Szentes - Városi Könyvtár 2017.02.23.

Apátfalva- Általános Iskola 2017.03. 03.

Csanádpalota Dér István Általános Iskola 2017.03. 03.

Makó Általános Iskola Almási tagintézménye 2017.03. 03.

Makó - Szikszai György Református Általános Iskola 2017.03. 03.

Debrecen - Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium 2017. 03.01.

Csólyospálos - Általános Iskola 2017. 03.24.

Debrecen - Bocskai István Lövészdandár 2017. 03. 31.

Szolnok - Tiszti Kaszinó 2017. 04. 11.

Szentendre - Altiszti akadémia 2017. 04. 12.

Budapest - Hadihajó és tűzszerész ezred 2017. 04. 25.

Ráckeve - Árpád Fejedelem Ált. Isk. 2017. 04. 28.